← Vissza

news.bsdnet.hu

Elindult a gyűjtés a jobboldali nyilvánosságért

Mandiner 2026-06-26 09:02
Nemzeti Kommunikációs Hálózat néven indított gyűjtési akciót a jobboldali nyilvánosság fennmaradására Filep Dávid, jobboldali influenszer. A Kopasz néven ismert Filep azt írja közösségi oldalán, hogy „fél nap alatt az elküldött támogatásaitok mértékével és mennyiségével világosan megüzentétek, hogy kiálltok az ügy mellett. Bátran mondhatom tehát, hogy a szikra, ami bennünk megvolt belobbant!” Mint jelzi, ez azonban csak a kezdet. Több projektet is szeretnének megvalósítani, amik nagyon sok anyagi és emberi erőforrást igényelnek. Ismertek, én erre tettem fel az életem. Nem érdekel, hogyha a miniszterelnök börtönnel fenyeget és az se, ha halálos fenyegetések tucatjait kapom, mert tudom, hogy ez az ügy jóval nagyobb nálam. Jobboldali nyilvánosság nélkül ugyanis elveszítjük a hazánkat „Hamarosan jövök majd egy újabb videóval is, később pedig bemutatjuk azt a projektet, ami a hálózat három nagy pillérének egyike lesz. Olyan pillérek ezek, amelyeket nemhogy a jobboldali, de a teljes hazai nyilvánosságban sem mertek még elkezdeni építeni. Mi azonban mindenre készek vagyunk, hogy sikerre vigyük ezt az ügyet” – fogalmazott. Nyitókép: Filep Dávid Facebook-oldala
Eredeti cikk megtekintése →