← Vissza

news.bsdnet.hu

Így sem láttuk még a Forma-1 pilótáit – fotó

Origo 2026-06-26 11:14
Június 26-28. között jön az Osztrák Nagydíj, és vele együtt egy közös vacsora a 22 pilóta részvételével a Forma-1 ügyvezető igazgatójának szervezésében. Stefano Domenicali már a tavalyi szezonban is megvendégelte az egész mezőnyt Spielbergben, és idén is tartotta magát ehhez a frissen kialakuló hagyományhoz. Az F1 első embere a csütörtöki médianapon látta vendégül a bajnokság 22 pilótáját, és erről a vacsoráról fotót is közzétett a sorozat kommunikációs csapata. A hosszú asztalnál mind a 11 istálló mindkét versenyzője helyet kapott, de jelen voltak a GPDA, vagyis a versenyzőszövetség vezetői, azaz Alexander Wurz igazgató és Anastasia Fowle jogi tanácsadó is.
Eredeti cikk megtekintése →