A német vereség után az újságírókat szidta a kapitány (fotók)
Nógrád (NOOL)
2026-06-26 13:50
A cikk tartalma nem elérhető. Csak az összefoglaló lett letöltve.
Juian Nagelsmann mindenkit elküldött melegebb éghajlatra. Megnyerte csoportját a német válogatott.