Hatalmas területen csaptak fel a lángok Békés vármegyében
Origo
2026-06-26 14:12
2026. Június 26-án, péntek délután kigyulladt a tarló Kevermes és Dombiratos között, a Battonyai utca közelében – közölte a Katasztrófavédelem .
A tűz körülbelül hét hektárnyi területet érintett, a lángokat a mezőkovácsházai és gyulai hivatásos tűzoltók oltották el.
Robbások rázták meg , majd fekete füst borította be Mezőkövesdet. A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint egy mintegy száz négyzetméteres garázsban keletkezett tűz, az Olajfa utcában.