Stílus, divat, minőség: Szoboszlai értékelte csapattársai öltözékét, meglepő, hogy kit talált a legmenőbbnek
Blikk
2026-06-26 14:22
Szoboszlai Dominik a futballpályák mellett a divat világában is otthonosan mozog, a kiváló lövései és pontos passzai mellett legalább olyan érzékkel képes egymáshoz illő ruhadarabokat kiválasztani és viselni. A Versus nevű internetes magazin a Rate the Fit című rovatában ezúttal a Liverpool magyar középpályását, Szoboszlai Dominikot kérdezte, hogy mondjon véleményt, és értékelje néhány csapattársa öltözékét. Nemrég ő is a szokatlan megjelenése miatt került a címlapokra, de a liverpooli öltöző többi tagja sem épp a hétköznapi viseletet részesíti előnyben
Jánvári Tibor
Ezeket látta már?
Elsőként a Liverpoolhoz tavaly nyáron érkező csatár, Hugo Etikité fotója került terítékre, amint megérkezik a francia válogatott összetartására. A támadó egy hosszú ujjú fehér garbót, egy fekete bőrnadrágot, az övén egy narancssárga övcsat díszeleg, kezében egy Balenciaga táskát, a másik kezében pedig lazán a focicipőjét viszi.
– A legtöbb ember talán nem kedveli, de számomra ez a top. Szerintem nagyon jó, tetszik az öv, a táska, és a szemüveg is, tulajdonképpen az egész öltözetét imádom. Tízből 9 pontot adok neki – értékelt Szoboszlai, majd a riporternek megerősítette, hogy ezt ő is simán felvenné. A következő képen saját maga szerepel, amire Dominik nevetve reagált.
– Igen, ez én vagyok. Az emberek mindig azt mondják: "Magabiztosnak kell lenned", nos, biztos is vagyok magamban! A színek jól illenek egymáshoz, én magamnak is egy 9-est adok.
Miután Jeremie Frimpong egyszínű barna melegítőjére, és vele viselt fehér halászsapkájára csak 7-est adott, következett a csapatkapitány, Virgil van Dijk, aki már egy fokkal komolyabb fotón egy hosszú szürke kabátot, fekete nadrágot, és szemüveget visel, a háttérben pedig a stílushoz illően egy Mercedes-Benz S osztályú luxusautó is látható.
– Szintén nagyon jó, lezser, ugyanakkor érettebb stílus. Magamat is el tudnám képzelni, hogy ezt viselem, szóval neki is 9 pontot adok!
A végére ismét egy saját magát ábrázoló kép került elő, amikor bézs nadrágban, bordó-kék bőrdzsekiben, hozzá illő színű táskával, és Ray-Ban napszemüvegben autogramokat oszt, miután kiszállt a Lamborghinijéből, így érkezett meg a válogatott összetartására Telkibe idén márciusban.
– Imádtam ezeket magamon, amikor először felvettem őket. Őszintén szólva nem tudom mi jön ezután, de erre én 9 és felet adok! – vágta rá majdnem maximális értékelését.
Több kép már nem jött, szóval Etikité mellett Szoboszlai végül saját magát látta a legjobban öltözöttnek. Erre a magabiztosságra szüksége is lesz a pályán következő szezonban, amelynek a Liverpool már Arne Slot helyett már új vezetőedzővel, a Bournemouthtól érkező spanyol Andoni Iraolával vág neki, a magyar válogatott csapatkapitányaként pedig a Nemzetek Ligája B divíziójában Ukrajna, Észak-Írország, és Georgia ellen kell majd helytállnia.
Szoboszlai Dominik