← Vissza

news.bsdnet.hu

Meghibásodott egy berendezés, vízhiány is kialakulhat néhány debreceni épületben

Hajdú-Bihar (HAON) 2026-06-26 14:24
Műszaki meghibásodás tapasztalható Debrecenben , a Hunyadi utca 12-14. szám alatti épületben lévő nyomásfokozó berendezésnél – számolt be róla pénteken 15 órakor a közösségi oldalán a Debreceni Vízmű Zrt. Mint írták, a kollégáink megkezdték a hiba feltárását és a probléma megoldását, melynek befejezéséig az alábbi felhasználási helyeken nyomáscsökkenés, esetleg vízhiány is előfordulhat: Kiemelték, a kollégáik mindent megtesznek annak érdekében, hogy a vízszolgáltatás a lehető legrövidebb idő alatt ismét zavartalan lehessen. Ajánljuk még:
Eredeti cikk megtekintése →