Újabb csőtörés Budapesten: 500 lakás órákig víz nélkül maradtÚjabb csőtörés történt Budapesten: a III. kerületben csaknem 500 lakás maradt órákra víz nélkül a Solymár utcai vezetékhiba miatt.
RTL Híradó
A cikk tartalma nem elérhető. Csak az összefoglaló lett letöltve.