Újabb nagy visszatérő a Batman 2-ben
SG.hu
2026-05-14 11:20
Andy Serkis megint Alfred lesz.
A rendező, Matt Reeves erősítette meg, hogy Andy Serkis vissza fog térni az új Denevérember filmre, a The Batman: Part 2-ra, mint Alfred, Bruce Wayne inasa. Mint nemrég kiderült, ez nem mindenkire igaz, hiszen Zoe Kravitz Macskanőjét már biztos, hogy nem fogjuk viszontlátni.
Mint ismert, a Superman által indított új DC-fázis a Gods and Monsters címet viseli, azonban ebbe nem fog beletartozni Matt Reeves új filmje, tehát Denevérember kalandjai függetlenek lesznek a némiképp összetartozó filmektől. Az első film globálisan 772 millió dollár bevételt hozott, amiből Észak-Amerika 369, a világ többi része pedig 403 millió dollárral részesedett.