Az NB I-be kerülhet a másodosztály legjobb góllövője
Csak Foci
2026-05-07 11:45
A Csakfoci értesülései szerint az NB I-be feljutottVasaselőrehaladott tárgyalásokat folytat aKecskemétcsapatávalPálinkás Gergőmegszerzéséről.
Aznb1.hu-hoz és azÖltözőn Túlhozhasonlóan honlapunk is úgy tudja, hogy az angyalföldiek szeretnék megszerezni a kecskemétiek csatárát, aki jelenleg az NB II-es góllövőlista éllovasa is egyben. Ugyanakkor Pálinkás szerződése 2028-ig érvényes a Kecskemétnél, így a feleknek meg kell egyezniük a közös folytatásról.
Értesüléseink szerint télen aDebrecenis érdeklődött Pálinkás iránt, de az a vonal már nem él, viszont a szintén feljutóBudapest Honvédnális felmerült a támadó megszerzése.
Pálinkás 25 mérkőzésen 13 gólt szerzett a most futó másodosztályú szezonban.
Pörögnek a hírek az átigazolási piacon, kövesd a csakfoci.hu folyamatosan frissülő átigazolási rovatát, ahol minden fontos információt azonnal megtalálsz - KATTINTS!