← Vissza

news.bsdnet.hu

DVTK: Két újabb légiós távozását jelentették be - hivatalos

Csak Foci 2026-05-06 14:30
Tovább folytatódott Diósgyőrben a keret átalakulása: közös megegyezéssel szerződést bontott aDVTKésAnderson Esiti, valamintAboubakar Keita, akik így már a Paks ellen sem lépnek pályára - adta hírül aklubhonlap. Esiti tavaly nyáron érkezett Diósgyőrbe, és összesen 14 bajnoki, valamint 3 kupamérkőzésen lépett pályára. Keita a nyári átigazolási időszak hajrájában lett diósgyőri labdarúgó. A Fizz Ligában 19 mérkőzésen játszott, és betalált az MTK és a Paks kapujába, a Magyar Kupában pedig 4 találkozón viselte a DVTK szerelését, és Hódmezővásárhelyen volt eredményes. Az NB I-ből kieső miskolciak korábbanIvan Saponjictávozását isbejelentették. Pörögnek a hírek az átigazolási piacon, kövesd a csakfoci.hu folyamatosan frissülő átigazolási rovatát, ahol minden fontos információt azonnal megtalálsz - KATTINTS!
Eredeti cikk megtekintése →