Elsírta magát az edző, miután idén először nyert meccset a csapata
Player
2026-05-14 15:11
Manolo González könnyekkel ünnepelte az Espanyol idei első győzelmét.
Május közepén megszerezte az idei első bajnoki győzelmét az Espanyol, miután hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Bilbaót. A barcelonai csapat 143 meccs után nyert először, ez volt az első győzelme a bajnokságban 2026-ban. A három pont megszerzése után a csapat vezetőedzője,Manolo Gonzálezelsírta magát:
Érdekesség, hogy az Espanyol ezt megelőző győzelme is a Bilbao ellen volt, még decemberben nyert a csapat baszkföldön 2–1-re.
Ez is érdekelhet:
A Real Madrid elnöke lassan mindenkibe beleállt.
Nagyon erőseket mondott Pérez-elnök.