← Vissza

news.bsdnet.hu

„Nézd, Andi, tömeg!” - elkészült a Rendszerbontó Nagykoncert aftermovie-ja

HVG 2026-05-08 11:29
Két nappal a választások előtt hatalmas tömeg előtt zajlott a Hősök terén a gigakoncert, amit a Puzsér Róbert vezette Polgári Ellenállás szervezett. Elkészült az április 10-én megrendezett Rendszerbontó Nagykoncert aftermovie-ja. Két nappal a választások előtt, a Hősök terén rendezett gigakoncertettöbb mint 50 előadóvala Puzsér Róbert vezette Polgári Ellenállás. A hétórás eseményen többek közöttolyan művészek léptek fel, mint Azahriah, Krúbi, a Carson Coma tagjai, az Ivan and the Parazol, Dé:Nash, Sisi, Mehringer Marci, Pajor Tamás, Laár András, az Elefánt, Bongor, a Quimby, Beton.Hofi, Dzsúdló, az Anima Sound System vagy az Európa Kiadó. Azóta nem telt el úgy nap, hogy ne gondoljunk arra a felemelő, eufórikus 7 órára, amit közösen, a tömegbecslések szerint háromszáz-ötszázezer jelenlévővel élhettünk át a Hősök terén, és több, mint 2 millió emberrel az online térben. Most elhoztuk nektek a koncert Aftermovie-ját, hogy újra átélhessük a koncert legemlékezetesebb pillanatait – írják a szervezők. https://hvg.hu/kultura/20260410_rendszerbonto-koncert-hosok-tere-konnyuzene-eloadok-budapest-valasztas-polgari-ellenallas-puzser-robert-azahriah-beton-hofi
Eredeti cikk megtekintése →