„Az lesz Bence, hogy vége a Fidesznek, jó?” – Dühös Fidesz-szavazó szidta Tuzson Bencét egy lakossági fórumon
Telex
2026-05-16 09:54
Már csak a te 1%-od hiányzik!
A Fidesz egy dühös szavazója osztotta ki Tuzson Bencét egy, a választások után tartott lakossági fórumon, amiről videó is készült, ami a közösségi oldalakon kezdett el terjedni.Ezt a 444.hu vett észre.A videó a leírás szerint egy, a budapesti Polgárok Házában tartott rendezvényen készült, bár a ház oldalán nincsen erre utaló bejegyzés.
A felvételen azt látni, ahogy egy, saját magát volt Fidesz-szavazónak nevező férfi kap szót, aki érezhetően dühösen kezdi el szidni a volt igazságügyi minisztert. A közönség nagy felháborodással reagált a férfi szavaira, többen is fenyegetően mentek oda hozzá, hogy leállítsák, de Tuzson Bence, és egy szervezőnek tűnő férfi is megvédte, és hagyták, hogy elmondja mondanivalóját.
A videót készítő férfi közölte, hogy nagyot csalódott a Fideszben, azzal kezdve, hogy „Bence, ekkora hülyeséget, amit összehordtál, én már nem bírom hallgatni”, és közölte, hogy a Fidesz azért vesztett, mert a háborús riogatással foglalkoztak, ahelyett, hogy azzal kampányoltak volna, hogyan lehet az emberek életét megváltoztatni.
A Fidesz vereségének okaként felemlegetteLázár János vécépucolós kijelentését, Hankó Balázsmilliárdos osztogatását, és „aMatolcsy-féle dolgot” és Németh Balázs általa nevetségesként jellemzettkampányát. Majd mondandóját ezzel zárta „Elmondom Bence, hogy mi lesz, jó? Az lesz Bence, hogy vége lesz a Fidesznek, jó? Ezzel vége, miattatok.”