← Vissza

news.bsdnet.hu

Pósfai Gábor és Vitézy Dávid külön egyeztetést tartott a budapesti BL-döntőről

Telex 2026-05-19 04:51
Már csak a te 1%-od hiányzik! Külön egyeztetést hívott össze hétfőn este Pósfai Gábor belügyminiszter és Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter a május 30-i budapesti Bajnokok Ligája-döntő magyarországi szervezésében résztvevő legfontosabb szereplőkkel, derül ki a belügyminiszterFacebook-posztjából. Pósfai Gábor ebben azt írta, hogy a megbeszélésen a rendezvény biztonsági, logisztikai, sportirányítási feladatait és aktuális kérdéseit tekintették át. „Az előkészületek már hónapok óta zajlanak, de ma este is felmerült 1-2 olyan fontos kérdés, amiben közösen kellett megoldást találnunk”, írta a miniszter. Szerinte mostantól a finomhangolás és a tényleges lebonyolítás időszaka következik. Május 30-án a sorozat történetében először rendezheti meg Budapest a Bajnokok Ligája döntőjét, a Puskás Arénában ünnepelhet Európa legjobb futballcsapata. A Telexen a fináléig minden nap visszatekintünk a döntők egy-egy nagy pillanatára, egyéniségére, érdekességére, aBL-sztorikatitt tudja elolvasni.
Eredeti cikk megtekintése →