← Vissza

news.bsdnet.hu

Úgy lett 22 év után újra Premier League-bajnok az Arsenal, hogy nem is játszott

Player 2026-05-19 23:25
Története során 14. alkalommal lett angol bajnok az Arsenal. A Premier League 37. fordulójában a Manchester Citynek nyernie kellett a Bournemouth otthonában, azért hogy az utolsó fordulónak még tétje legyen. Az Arsenal hétfő este egy góllal nyert a Burnley ellen, így öt pontra nőtt azágyúsokelőnye az egy meccsel kevesebbet játszó City előtt. Atávozó Guardiolacsapata a 39. percben hátrányba került, Kroupi talált be a hazaiaktól, és hiába volt rengeteg ideje a Citynek, a legvégén Haaland csak egyenlíteni tudott, de ez kevés volt a manchesterieknek. 🏆 ARSENAL ARE CHAMPIONS 🏆pic.twitter.com/l5GrveCpZg Az Arsenal szezonjának nincs még vége, május 30-án a Puskás Arénában a PSG ellen játszanak Bajnokok Ligája-döntőt azágyúsok. Ez is érdekelhet: Több megbízható forrás szerint Pep Guardiola a szezon végén elhagyja a Manchester Cityt. (Fotó: Getty Images)
Eredeti cikk megtekintése →