← Vissza

news.bsdnet.hu

Hódi Pamela férjéről ódákat zengenek, felesége büszke lehet rá

Ripost 2026-05-09 07:00
Legutóbbi három meccsén 4 gólt szerzet. Hódi Pamela férje, Tóth Bence az osztrák ligában sem áll le a góllövéssel. Több mint egy évtizede szerepelt a Ferencvárosban, és már hat éve annak, hogy legutóbb pályára lépett az NB I-ben, ámTóth Bencetovábbra sem tud elszakadni a futballtól. Hódi Pamela férje január közepén szerződött az osztrák nyolcadik osztályban szereplő Altlengbach-hoz, ahol gyorsan meghatározó emberré vált:legutóbbi három mérkőzésén négy alkalommal is betalált. Tóth Bence a Péceltől igazolt az osztrák Altlengbachhoz, ahol szinte azonnal alapemberré vált. A 36 éves középpályás eddig kilenc bajnokin lépett pályára a szezonban, ráadásul valamennyi találkozót végigjátszotta. Az utóbbi hetekben pedig nemcsak stabil teljesítményével, hanem gólerősségével is felhívta magára a figyelmet:a Markersdorf, a Harland és a Böheimkirchen elleni mérkőzéseken összesen négyszer talált a kapuba, legutóbb pedig szabadrúgásból volt eredményes. Tóth pályafutása során hét műtéten is átesett, korábban pedig arról beszélt, hogy ameddig egészségesnek érzi magát, szeretné élvezni a futballt és játékban maradni. Ausztriában láthatóan megkapja a szükséges bizalmat, ő pedig él a lehetőséggel: meccsről meccsre magabiztosabb és jobb teljesítményt nyújt csapata színeiben. Ausztriában ráadásul a szurkolók is hamar megkedvelték Tóth Bencét.A legutóbbi mérkőzést követően a klub egy fotóalbumot osztott meg a találkozóról, amelynek nyitóképe éppenHódi Pamela férjelátható. SV Altlengbach - Laabental (@svaltlengbach) által megosztott bejegyzés
Eredeti cikk megtekintése →