Autóbalesetben meghalt egy 8. osztályos magyar diák
Blikk
2026-05-09 07:08
A Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskola közölte a sokkoló gyászhírt: tragikus autóbalesetben életét vesztette az intézmény egyik 8. osztályos tanulója, Benedek Balázs. Az iskola közössége búcsúzik a fiútól.
Szigeti Sándor
Newsroom újságíró
Ezeket látta már?
ABonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Általános Iskolaa Facebook-oldalán közzétett bejegyzés szerint Benedek Balázs csütörtökön halt meg közlekedési balesetben. Az iskola azt írta: a diák kedvessége, jelenléte és mosolya sokak számára jelentett örömöt, elvesztése pedig az egész közösséget mélyen megrendítette - írja azIndex.
A közleményben úgy fogalmaztak, Balázshiánya pótolhatatlan veszteségmind diáktársai, mind tanárai és az iskola dolgozói számára. Hangsúlyozták, hogy szeretettel és tisztelettel emlékeznek rá.
Az iskola egyúttal őszinte részvétét fejezte ki a családnak,és osztozott a hozzátartozók gyászában.
A poszt alatt szintén rengetegen fejezték ki együttérzésüket.A legtöbben a gyász szavai mellett arról írnak, hogy micsoda tragédia egy ilyen szép jövőre érdemes fiatal élet elvesztése, borzalmas tragédiának nevezve, hogy a ballagás helyett temetésre és búcsúztatása kell készülni.
halálos baleset