Borbély Alexandra az Országházból ebben a különlegesen szép ruhában jelentkezett be
Sassy
2026-05-09 10:21
Borbély Alexandra új fotót tett közzé magáról Instagramon.
A színésznő az Országházból jelentkezett be.
Borbély Alexandra a különleges eseményre különleges outfitet választott.
A fekete-fehér vagy ahhoz hasonló hatású színösszeállítás idén is divat, igazából klasszikus, minden alkalomra megfelelő párosítás.
A fotót erre a linkre kattintva láthatjátok.
A színésznő 2026 februárjában egy interjúban elárulta, hogy úgy érzi, a személyes jövője a kormányváltáson múlik. „Elviselhetetlen, amit csinál a Fidesz, elviselhetetlen, embertelen, és nem szeretnék itt élni, ha ők maradnak.”
A férje politikai szerepvállalásának ugyanis személyes ára is volt.
A kialakult helyzet miatt szorongásokkal küzdve vállalta el az RTL sikersorozatának, A renitensnek a főszerepét az új évadban.
KapcsolódóKorábban óvta a politikától a férjét, most Borbély Alexandra költözne, ha a Fidesz maradMagyar Péter első Partizán-interjúja győzte meg az addig apolitikus színésznőt a változás lehetőségéről. Elmondta, mi volt az a pillanat, amikor azt érezte: „valami lesz”.