← Vissza

news.bsdnet.hu

Borbély Alexandra az Országházból ebben a különlegesen szép ruhában jelentkezett be

Sassy 2026-05-09 10:21
Borbély Alexandra új fotót tett közzé magáról Instagramon. A színésznő az Országházból jelentkezett be. Borbély Alexandra a különleges eseményre különleges outfitet választott. A fekete-fehér vagy ahhoz hasonló hatású színösszeállítás idén is divat, igazából klasszikus, minden alkalomra megfelelő párosítás. A fotót erre a linkre kattintva láthatjátok. A színésznő 2026 februárjában egy interjúban elárulta, hogy úgy érzi, a személyes jövője a kormányváltáson múlik. „Elviselhetetlen, amit csinál a Fidesz, elviselhetetlen, embertelen, és nem szeretnék itt élni, ha ők maradnak.” A férje politikai szerepvállalásának ugyanis személyes ára is volt. A kialakult helyzet miatt szorongásokkal küzdve vállalta el az RTL sikersorozatának, A renitensnek a főszerepét az új évadban. KapcsolódóKorábban óvta a politikától a férjét, most Borbély Alexandra költözne, ha a Fidesz maradMagyar Péter első Partizán-interjúja győzte meg az addig apolitikus színésznőt a változás lehetőségéről. Elmondta, mi volt az a pillanat, amikor azt érezte: „valami lesz”.
Eredeti cikk megtekintése →