Nem akárhol bukkant fel Kerkez Milos, csak a kiváltságosok léphetnek be ide
Index
2026-05-22 17:24
Vasárnapi idényzáró mérkőzésre készül a Liverpool, és velük a magyar válogatott balhátvédje, Kerkez Milos is. A Vörösök a Brentford ellen lépnek pályára az utolsó bajnokin, ám a találkozó előtt nem csak a futball miatt került reflektorfénybe a fiatal játékos.
Kerkez ugyanis Liverpool belvárosának egyik legexkluzívabb szabóüzletében, a Signature Bespoke szalonjában tűnt fel. Az üzlet különlegessége, hogy nem látogatható bárki számára; kizárólag meghívóval vagy személyes ajánlással lehet belépni, így
a hely inkább egy elit klub hangulatát idézi, mint egy hagyományos ruhaboltot.
A prémium kategóriás szalon egyedi készítésű öltönyökre és luxusruházatra specializálódott. Minden darabot személyre szabva készítenek el, a kiszolgálás pedig teljes mértékben a vendégek igényeihez igazodik. Az árak ennek megfelelően magasak: egy elegáns, személyre szabott öltöny ára akár az 500 ezer forintot is elérheti, míg egy prémium háromrészes szettért 1,5–2 millió forint közötti összeget is elkérhetnek.
Milos Kerkez (@miloskerkezofficial) által megosztott bejegyzés
(viaRipost)
Vasárnapi idényzáró mérkőzésre készül a Liverpool, és velük a magyar válogatott balhátvédje, Kerkez Milos is. A Vörösök a Brentford ellen lépnek pályára az utolsó bajnokin, ám a találkozó előtt nem csak a futball miatt került reflektorfénybe a fiatal játékos.
Kerkez ugyanis Liverpool belvárosának egyik legexkluzívabb szabóüzletében, a Signature Bespoke szalonjában tűnt fel. Az üzlet különlegessége, hogy nem látogatható bárki számára; kizárólag meghívóval vagy személyes ajánlással lehet belépni, így
a hely inkább egy elit klub hangulatát idézi, mint egy hagyományos ruhaboltot.
A prémium kategóriás szalon egyedi készítésű öltönyökre és luxusruházatra specializálódott. Minden darabot személyre szabva készítenek el, a kiszolgálás pedig teljes mértékben a vendégek igényeihez igazodik. Az árak ennek megfelelően magasak: egy elegáns, személyre szabott öltöny ára akár az 500 ezer forintot is elérheti, míg egy prémium háromrészes szettért 1,5–2 millió forint közötti összeget is elkérhetnek.
Milos Kerkez (@miloskerkezofficial) által megosztott bejegyzés
(viaRipost)
Az izgalmak a tetőfokára hágtak azÉttermek csatájacíműgasztrorealityben, ahol két különálló étterem csap össze estéről estére a vendégek kegyeiért. Az egyik oldalon a Paletta áll, amely Sárközi Ákos irányítása alatt működik, míg a másik étterem, az Espelette, Rácz Jenő fennhatósága alatt próbálja meghódítani a közönséget.
A verseny azonban messze nem csupán a sztárséfekről szól. Bármennyire tehetséges is egy séf, profi csapat nélkül nem lehet hosszú távon sikereket elérni. Ezt bizonyítja a műsor is, ahol a két Michelin-csillagos séf 8-8 fős brigádot állított össze magának. A csapatokban félprofi és profi szakácsok dolgoznak együtt, hogy a lehető legjobb fogásokat tegyék a vendégek elé.
Az RTL-es gasztroműsor különlegessége, hogy a teljesítményről minden adásban valódi vendégek döntenek. Az újonnan létrehozott éttermek célja egyértelmű: minden alkalommal jobban teljesíteni a riválisnál, legyen szó kreativitásról, tálalásról vagy az ízek harmóniájáról.
Most pedig elérkezett a nagy pillanat! Ma este jön azÉttermek csatájafinálé, ahol eldől, ki nyeri meg a főzőverseny első évadát és a 20 millió forintos fődíjat. A két döntős versenyző ezúttal egy impozáns, öttagú zsűrinek főz, amely minden fogást alaposan végigkóstol, mielőtt meghozza a végső döntést.
Újabb biztató jelek utalnak arra, hogy hamarosan felpöröghetnek az események a régóta vártGrand Theft Auto VIkörül. Bár az elmúlt időszakban több halasztásról és bizonytalanságról is szó esett, a Take-Two Interactive továbbra is kitart amellett, hogy a játék 2026 őszén érkezik meg a konzolokra. Most pedig Strauss Zelnick, a vállalat vezérigazgatója is megerősítette, hogy aGTA 6hivatalos megjelenési dátuma továbbra sem változik.
A játék áráról egyelőre nem közöltek részleteket, azonban a Take-Two már most hatalmas érdeklődésre számít. A vállalat szerint a Rockstar Games nyáron kezdi meg aGTA 6aktív marketingkampányát, amely minden várakozás szerint az elmúlt évek egyiklegnagyobb videojátékos megjelenése lesz.
Strauss Zelnick aVarietynek adott interjújában beszélt arról, hogy a következő hetek még nem számítanak a kampány hivatalos indulásának, de amint beköszönt a nyár, a Rockstar teljes erővel ráfordul a promócióra. A vezérigazgató hangsúlyozta:
Úgy vélem, egyértelműen kijelentettük, hogy november 19-én adjuk ki a címet.
Zelnick nyilatkozata különösen fontos lehet a rajongók számára, hiszen az elmúlt hónapokban számos találgatás látott napvilágot egy esetleges újabb csúszásról. A Take-Two azonban most több fronton is megerősítette a dátumot.
Csütörtökön a vállalat publikálta legfrissebb negyedéves pénzügyi jelentését, amely már a 2026. április 1. és 2027. március 31. közötti pénzügyi évre vonatkozó előrejelzéseket is tartalmazta. A részvényeseknek szóló prezentációban többször is konkrétan megemlítették a november 19-i megjelenést, ami azt jelzi, hogy a kiadó továbbra is biztos a menetrend tarthatóságában. AGTA 6minden előzetes várakozás szerint rekordokat dönthet majd meg a megjelenésekor,
Kövesse az Indexet Facebookon is!
Nem értette, miért nem működnek a kapcsolatai.
Bochkor Gábor nemrég Till Attila YouTube-műsorában, azOptima Zónában vendégeskedett, melynek alkalmával a dohányzásról mint függőségről mesélt – elmondása szerint 8 hónapja nem gyújtott rá lánya, Nóri kedvéért –, de említést tett magánéleti kudarcairól is. A rádió műsorvezető utóbbi kapcsán elárulta, korábban fél évig pszichológushoz járt egy szakítást követően, mert nem értette, miért nem működnek kapcsolatai.
Fél évet jártam pszichológushoz, és magamtól mentem. Ez egy szakítás környékén volt, és tudni akartam, én mit hibázhattam. Mert nem láttam. Én úgy éreztem, hogy hibátlan vagyok, hogy igazam van. És nem állt össze az, amiket ő(az exe – a szerk.) mondott. (...) Szóval nekem a pszichológus lelki tűzoltásra kellett. Én akkor tényleg nem értettem, miért történik ez velem
– magyarázta Bochkor, aki a terápiás ülések alkalmával szembenézett önmagával és a hibáival, ami megváltoztatta gondolkodásmódját.
Tudni akartam, mi van velem. Hogy ludas vagyok-e valamiben. Igen, ezt tudni akartam
– tette hozzá a rádiós, akit a story.huidézett. Mint írják, Bochkor már nem jár szakemberhez, de a pszichológia továbbra is érdekli. A rádiós azt mondja, a pszichológus segítségével jött rá arra, hogy a magánéleti kudarcok nem mindig a másik fél hibájából fakadnak.