← Vissza

news.bsdnet.hu

Tiszaújvárosi robbanás: a kétgyermekes apának nem szabadott volna a gyárban lennie

Ripost 2026-05-22 19:20
Megdöbbentő részletet árult el a család a tragédia kapcsán. „Csodás férj és csodálatos édesapa voltál!”- Így búcsúzott a robbanás áldozatától fiatal felesége a közösségi oldalán. A család megrendülten nyilatkozotta Tényeknek, elmondták, hogy Ádámnak a detonáció pillanatában már nem is kellett volnaaz üzemben lennie,éjszakás volt és csak egy barátját várta, azért nem indult még haza. „Én csak annyit kérdeztem, hogy mondd azt, hogy nem igaz. És akkor ő halálra vált hangon annyit mondott, hogy meghalt Ádám. És talán azt mondtam, hogy őszinte részvétem, de már abban sem vagyok biztos. Őszintén megmondom, leraktam a telefont, és ennyi.” A családtagszerint Ádám mindent a szeretteinek rendelt alá, a veszteséget pedig lehetetlen feldolgozni. „Egy akkora űrt hagyott az Ádám, amit amit soha senki, semmilyen Mol-kompenzáció nem fog tudni betölteni”– mondta a rokon. Gyerekei várták otthon, de édesapjuk helyett csak egy telefonhívás érkezett azzal, hogy meghalt.
Eredeti cikk megtekintése →