streamHomelander feleslegessé vált, a The Boys pedig egydimenzióssá – ez nemcsak az ötödik évad hibája, hanem a valóságé isLangymeleg fináléval és kliséhalommal ért véget a sorozat, amely bemutatkozásakor még az egyik legmerészebb és legviccesebb tévés produktum volt. Talán ha a világ nem hülyül tovább, a The Boysnak sem kellett volna?
Port.hu
A cikk tartalma nem elérhető. Csak az összefoglaló lett letöltve.