← Vissza

news.bsdnet.hu

Lannert Judit az Amnesty International aktivistáival tárgyalt (VIDEÓ)

Mandiner 2026-05-23 08:35
Lannert Juditoktatási és gyermekügyi miniszter azAmnesty Internationalaktivistáival tárgyalt péntek délután. Erről a szervezet számolt be Facebook-videójában. A videóban elhangzik, hogy „az oktatási rendszer jelenlegi problémáinak megoldásairól, a fiatalok bevonásának és az emberi jogi nevelés fontosságáról”beszélgettek. „Megfogalmaztuk, milyen fontos acivilek jelenléteaz oktatási intézményekben, és az emberi jogi nevelés a közoktatásban” –fogalmaz a szervezet aktivistája. A bejegyzésben leírják, számukra biztató, hogy a kormány „végre tudással és tapasztalatokkal rendelkező partnert lát acivil szervezetekben”. Képernyőkép: Facebook
Eredeti cikk megtekintése →