Magyar Kupa-döntő: A Csakfoci-olvasók megmondták, ki nyeri a finálét
Csak Foci
2026-05-09 12:15
AFerencvárosa 25., míg aZalaegerszega második diadala reményében lép pályára a labdarúgó MOL Magyar Kupa szombati döntőjében. A találkozót megelőzőena Csakfoci honlapján szavazhattak olvasóink arról, szerintünk ki nyeri az idei finálét.
A voksolók 74 százaléka szerint a Ferencváros nyeri a trófeát, míg 26 százalék vélekedett úgy, hogy a ZTE örülhet a lefújást követően.
Előzmények:
NB I: Nemzetközi kupahelyért harcol a ZTE, mégis kérdéses az edző jövője
Robbie Keane a kupadöntőről: "Segítene, ha most nem kapnánk piros lapot" - a Zetén nem lesz nyomás a Puskásban