← Vissza

news.bsdnet.hu

Novák Katalin kabinetfőnöke: Balog Zoltán volt az, aki nyomatékosan kérte, hogy K. Endre kapjon kegyelmet

HVG 2026-05-23 09:28
Nemcsak az államfőt, hanem a kabinetfőnököt is győzködte a református püspök. Cikkünk frissül. Balog Zoltán református püspök, korábbi emberierőforrás-miniszter intenzíven lobbizott Kónya Endre kegyelméért – közölte a 24.hu-val Schanda Tamás, Novák Katalin volt államfő kaibentfőnöke. Állítása szerint Balog Zoltán őt is többször győzködte arról, hogy a bicskei igazgatóhelyettest ártatlanul ítélték el.
Eredeti cikk megtekintése →