← Vissza

news.bsdnet.hu

Magyar Péter: Balog Zoltán vette rá Novák Katalint, hogy megkegyelmezzen a pedofilsegítőnek

Index 2026-05-23 10:44
„Dől a dominó. Megtudtuk, hogy Balog Zoltán vette rá Novák Katalint, hogy megkegyelmezzen a pedofilsegítőnek. Már csak az a kérdés, hogy ki vette erre rá Orbán házi lelkészét” – írta Facebook-oldalánMagyar Péter. A miniszterelnök arra a hírre reagált, hogy megszólalt a kegyelmi üggyel kapcsolatban Schanda Tamás, Novák Katalin egykori kabinetfőnöke. A korábbi tisztviselő szerintBalog Zoltán egykori miniszter lobbizottazért, hogy K. Endre kegyelmet kapjon, mert ártatlanul ítélték el. Úgy véli, jobban kellett volna mérlegelni az ügyet, de a pápalátogatás miatt szorított az idő. (Borítókép: Magyar Péter Fotó: Papajcsik Péter / Index) Kövesse az Indexet Facebookon is!
Eredeti cikk megtekintése →