Kondás Elemér veheti át a feljutásra esélyes csapat irányítását - sajtóhír
Csak Foci
2026-05-23 10:39
A boon.hu információi szerint az NB III Észak-Keleti csoportjában szereplő Termálfürdő FC Tiszaújváros vezetőedzője, Kondás Elemér az idény végén távozik a borsodi együttestől, és visszatérhet Debrecenbe, ahol a DEAC-nál folytathatja pályafutását.
A 62 éves szakember számára nem ismeretlen a DEAC, hiszen 2019-ben már irányította a csapatot vezetőedzőként. A DEAC jelenleg a második helyen áll az NB III Észak-Keleti csoportjában. Mivel az élen végző Kisvárda Master Good II nem juthat fel, így a második hely osztályozót ér ebben a csoportban.
Kondás Elemér a DVSC meghatározó edzőjeként ismert, ahol két bajnoki címet és két Magyar Kupa-győzelmet is ünnepelhetett.