← Vissza

news.bsdnet.hu

Kondás Elemér veheti át a feljutásra esélyes csapat irányítását

Csak Foci 2026-05-23 10:39
A boon.hu információi szerint az NB III Észak-Keleti csoportjában szereplő Termálfürdő FC Tiszaújváros vezetőedzője, Kondás Elemér az idény végén távozik a borsodi együttestől, és visszatérhet Debrecenbe, ahol a DEAC-nál folytathatja pályafutását. A 62 éves szakember számára nem ismeretlen a DEAC, hiszen 2019-ben már irányította a csapatot vezetőedzőként. A DEAC jelenleg a második helyen áll az NB III Észak-Keleti csoportjában. Mivel az élen végző Kisvárda Master Good II nem juthat fel, így a második hely osztályozót ér ebben a csoportban. Kondás Elemér korábban a DVSC edzőjeként két bajnoki címet és két Magyar Kupa-győzelmet is ünnepelhetett. https://www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i-100-ezer-euroert-szereztek-meg-a-topklubokkal-hirbe-hozott-vedot-korabbi-csapata-is-kaszalhat
Eredeti cikk megtekintése →