← Vissza

news.bsdnet.hu

Kitörő tapssal köszöntötték Sulyok Tamást Csíksomlyón (VIDEÓ)

Mandiner 2026-05-23 15:25
Ahogy korábban a Mandiner is beszámolt róla, az ideicsíksomlyói búcsúna Sulyok Tamás köztársasági elnök is részt vett, aki a gyergyószárhegyi keresztaljával gyalogolt. A búcsús szentmisén Áder János korábbi köztársasági elnök és felesége, Herczeg Anita is jelen volt. A helyszínen készült felvételek szerint az államfőt hosszú tapssal köszöntötték a résztvevők: Sulyok Tamás köztársasági elnök pünkösdvasárnap Gyergyószentmiklóson is jelen lesz a magyarországi zarándokok részvételével tartandó szabadtéri szentmisén. Nyitókép forrása: MTI/Veres Nándor
Eredeti cikk megtekintése →