Kitörő tapssal köszöntötték Sulyok Tamást Csíksomlyón (VIDEÓ)
Mandiner
2026-05-23 15:25
Ahogy korábban a Mandiner is beszámolt róla, az ideicsíksomlyói búcsúna Sulyok Tamás köztársasági elnök is részt vett, aki a gyergyószárhegyi keresztaljával gyalogolt. A búcsús szentmisén Áder János korábbi köztársasági elnök és felesége, Herczeg Anita is jelen volt.
A helyszínen készült felvételek szerint az államfőt hosszú tapssal köszöntötték a résztvevők:
Sulyok Tamás köztársasági elnök pünkösdvasárnap Gyergyószentmiklóson is jelen lesz a magyarországi zarándokok részvételével tartandó szabadtéri szentmisén.
Nyitókép forrása: MTI/Veres Nándor