← Vissza

news.bsdnet.hu

Pintér Sándor 1989-es autóval jár a mai napig

Demokrata 2026-05-23 17:43
A 444 cikke szerint a keletnémet gyártmányú személygépkocsit 1989-ben helyezték először forgalomba, Pintér Sándor pedig a második tulajdonos, 1995-től, „azóta pedig minden egyes nyilvánosságra hozott vagyonnyilatkozatában szerepel”. Pintér Sándor 1995-ben, az autó megöröklésekor országos rendőrfőkapitány volt, ezt követően 1998-tól 2026-ig – 8 év megszakítással – 20 évig Magyarország belügyminisztereként szolgált. A képek a 444-en megtekinthetők.
Eredeti cikk megtekintése →