Megvan Szentkirályi Alexandra utódja
Demokrata
2026-05-23 17:50
Közösségi oldalára feltöltött videójában jelentette be Szepesfalvy Anna, a Fidesz fővárosi képviselője, hogy Szentkirályi Alexandra után őt jelölték frakcióvezetőnek.
A Hirado.hu felidézte, hogy számos személyi változás történik a Fővárosi Közgyűlés tagjai között, mert mind a Tisza, mind a Fidesz képviselői csoportjából ketten-ketten távoznak, és az Országgyűlésben folytatják a munkát. A Podmaniczky Mozgalom is elvesztette frakcióvezetőjét, ugyanis Vitézy Dávidot felkérték közlekedési és beruházási miniszternek.
A Fidesz-frakció változásairól Szepesfalvy Anna elmondta: egyelőre nem egészülnek ki új emberekkel.
További részletek a Hirado.hu cikkében.