Pintér Sándor elővette a legendás Wartburgját, az M7-esen kapták lencsevégre az exminisztert
Index
2026-05-24 06:16
A444egyik szemfüles olvasója az M7-esen vette észre, hogy a mellette haladó sávban éppen Pintér Sándor hajtott el az 1989-ben üzembe állított gépjárműben ülve.
A képen az látható, hogy leengedett ablaknál, a több mint harmincöt éves autóból kikönyökölve hasít az autópályán:
Pintér Sándor a tavalyi vagyonnyilatkozatábannyolc ingatlant jelölt meg, amelyeknek eltérő mértékben, de a tulajdonosa. Ez most sem változott. Az 1995-ben, öröklés útján szerzett Wartburgja továbbra is megvan.
Pintér Sándor 20 éven keresztül irányította a Belügyminisztériumot, utódjaPósfai Gáborlett.
Kövesse az Indexet Facebookon is!