← Vissza

news.bsdnet.hu

Orbán Anita is elítélte a Kijev elleni támadást

Magyar Hírlap 2026-05-24 12:39
Orbán Anita X-bejegyzésében ítélte el a Kijev elleni hatalmas támadást, amelyben többen meghaltak és megsebesültek. Orbán Anita X-bejegyzésében ítélte el a Kijev elleni hatalmas támadást, amelyben többen meghaltak és megsebesültek. „Oroszország brutális, éjszakai támadása Kijev ellen egy újabb szörnyű emlékeztető a háború emberi áldozataira. A civileknek soha nem szabad rakétákra, drónokra, robbanásokra és az életükért való félelemre ébredniük. Lerombolt házak, szétzúzott családok, ártatlanul meghalt és megsebesült emberek – ez elfogadhatatlan. Határozottan elítéljük a támadást, és kiállunk az áldozatok és Ukrajna népe mellett” – írta Magyarország külügyminisztere.
Eredeti cikk megtekintése →