← Vissza

news.bsdnet.hu

Durva balhét vett fel a kamera Budapesten: hajszálon múlt a gázolás

Economx 2026-05-24 12:42
Feszült pillanatoknak lehetett szemtanúja Budapesten az autós, akinek a kamerája rögzítette is a jelenetet. A Margit híd budai lábának rakpart felé vezető szakaszán egy kerékpáros és egy furgonos került összetűzésbe egymással. Az eset május 15-én történt a délutáni órákban –írjaa Totalcar a BpiAutósok.hu beszámolója alapján. Ahogy a videón is látszik, a Mercedes-Benz Sprinter sofőrje azzal indít, hogy betolakodik a kamerás autó elé. Emiatt rálógott a gyalogátkelőre, azonban ezt nem vette jó néven a biciklis, aki éppen át akarta tolni a zebrán a kerékpárját. Így „nevelési célzattal” a furgon oldalába ütött az öklével, majd elindult. A furgonos erre rögtön hátramenetbe kapcsolt, és kishíján el is találta a biciklist. A teherautó sofőrje kiszállt a volán mögül, ellenőrizte a jármű épségét, majd továbbhajtott. Ahogy a videón is látszik, később egy piros lámpán is áthajt a teherautót vezető sofőr. Megosztom
Eredeti cikk megtekintése →