← Vissza

news.bsdnet.hu

„Ez volt a leggyengébb” – botrányról beszélt a Fradi edzője

Ripost 2026-05-24 14:00
Nyéki Balázs nem fogta vissza magát a bajnoki döntő után. A Fradi vízilabda-csapata nyert, de az edző nem elégedett. A focisták hét év utánbukták el az aranyérmet, ennél is nagyobb meglepetés, ha a Fradi vízilabdacsapata nem nyerné meg idehaza a bajnokságot. A zöld-fehérek 2022-ben veszítettek utoljára meccset a honi porondon, s a Honvéd elleni fináléban is csak a különbség a kérdéses. A finálé első meccsét 13-9-re nyerte az FTC,Nyéki Balázsvezetőedző ugyanakkor nem volt elégedett. Akétszeres BL-címvédőmestere szerint időnként botrányos volt a játékuk. „A szoros meccs a Honvéd érdeme és a mi kritikánk, őszintének kell lenni: Botrányosan játszottunk. Nem gondolom, hogy nagy baj lenne, de magunkba kell nézni, mert ez gyenge teljesítmény volt. Ki kell tisztítani a fejeket és kijavítani a hibákat. Remélem, ez a meccs volt a legnehezebb, mert ennél csak jobban tudunk játszani, magasan a szezon leggyengébb teljesítménye volt nálunk!”– értékelt azM4 Sportnakaz FTC vezetőedzője. A döntő második meccsét szerdán játsszák a Tüskecsarnok uszodájában – írja aMagyar Nemzet.
Eredeti cikk megtekintése →