Bennmaradt a magyar férfi hokiválogatott a világbajnokságon
Telex
2026-05-24 17:41
frissítve
Cikkünk folyamatosan frissül!
A magyar férfi jégkorong-válogatott bennmaradt az A csoportos világbajnokságon, miután vasárnap Lettország 6-0-ra kiütötte a csoport utolsó helyén álló briteket, akik így biztosan kiesnek a második vonalba. Ennek köszönhetően a magyar válogatott jövőre is az elit-világbajnokságon szerepelhet, és hétfőn már tét nélkül léphetnek jégre az olimpiai bajnok amerikai csapat ellen a Svájcban zajló tornán.