Megható fotó: 30 év után végre újra találkozott édesapjával Fekete Pákó
Blikk Rúzs
2026-05-25 11:30
Nagy pillanat!
Szívhez szóló pillanatot osztott meg követőivel Fekete Pákó: a celeb hosszú évtizedek után végre hazatérhetett Nigériába, ahol újra találkozhatott édesapjával.
Pákóközösségi oldalán jelentkezett be Sango Ottából, és megható sorokkal mesélt arról, mit jelent számára ez a különleges találkozás.
„Édesapám, annyira boldog vagyok egy ilyen találkozás nagyon mély, felemelő és pótolhatatlan élmény. Csodálatosan sikerült kiélvezünk minden közös pillanatot, és rengeteg szép, új emlékkel gazdagodtunk”– írta a posztban.
Fekete Pákókorábban elárulta, hogy több mint 30 éve él Magyarországon, és ez idő alatt nem tudott visszatérni szülőhazájába. Bár itt építette fel az életét és a karrierjét, Nigériát soha nem felejtette el, hiszen családja nagy része még mindig ott él.
A mostani utazás ezért különösen érzelmes volt számára: hosszú évek kihagyása után végre személyesen ölelhette át szeretteit, és bepótolhatta az elveszett közös pillanatokat.
A fotó aBlikk oldalánmegtekinthető.