← Vissza

news.bsdnet.hu

„Nem tudom hogyan kell „jól” csinálni” – Molnár Gusztáv az apaságról vallott 6 héttel kislánya születése után

Sassy 2026-05-25 15:59
[sz]Földesi Zsóka, Fotó: Instagram/@molnar.gusztav[sz] Molnár Gusztáv feleségével, Dorinával közös fotót osztott meg közösségi média oldalán. A képhez igazán őszinte vallomást írt az apasággal és a házassággal kapcsolatos érzéseiről. „Büszke vagyok a feleségemre. 6 héttel a szülés után ő színházi előadásra készen, én pedig az estét a lányommal töltöm.” – kezdi a bejegyzést a színész. A pár 2025 szeptemberében házasodott össze, hat héttel ezelőtt pedig megszületett első közös gyermekük, Lili Róza. A színész a korábbi nehéz időszak után úgy tűnik, felépülőben van a függőségből, és igyekszik minél jobb emberré válni, hogy kislányának is mindent meg tudjon adni. Hiába az önfejlesztés, olykor neki is akadnak kétségei: „Sok ismert ember posztol gyerekkel, gyerekről arról, hogy milyen jó szülőnek lenni, és olyankor irigykedem is, mert az az igazság, hogy nem tudom hogyan kell ,,jól,, csinálni. Egy csomó könyvet elolvastam, pszichológiát tanulok, és tudatosan jelen vagyok, mégis félek néha attól, hogy mi van, ha nem elég. Ha valami olyat hibázok, ami csak később derül ki.” Később kifejti, hogy szerinte a társadalom azt sulykolja a férfiak felé, hogy nekik az anyagi biztonságot kell biztosítaniuk. Gusztáv azonban érzelmileg is teljes mértékben jelen szeretne lenni a családja mellett. Szerinte a gyerek mindkettőjük „dolga”, és teljesen rendben van, hogy a felesége is vágyik olykor némi szabadidőre. Sőt, ha a színész tehetné, akár 2–3 évre otthon is maradna a kicsivel. A bejegyzés megtekintése az Instagramon Molnár Gusztáv (@molnar.gusztav) által megosztott bejegyzés [kapcsolodo]szoboszlai-dominik-kislanya-a-legedesebb-focirajongo-szoboszlai-mezben-szurkolt-apukajanak/[kapcsolodo]
Eredeti cikk megtekintése →