← Vissza

news.bsdnet.hu

Kapott egy utolsó előzetest a fekete-fehér Pókember

SG.hu 2026-05-25 20:23
Nagyon nyomják a Pók-Noirt. Ritka, hogy egy sorozat annyi előzetest kapjon, mint A Pók: Noir (Spider-Noir), de persze valahol csalásról van szó, hiszen a széria minden trailerje fekete-fehér és színes változatot is kap. Most érkezett meg az utolsó reklámanyag. A sorozat premierje május 25-én lesz Amerikában az MGM+ csatornán. A magyar bemutatóra sem kell sokat várni, hiszen az május 27-én lesz a Prime Video platformon, magyar felirattal és magyar szinkronnal.
Eredeti cikk megtekintése →