← Vissza

news.bsdnet.hu

Magyar Péter: Nem értem, mit akarnak az oligarchák, nem is válaszolok nekik, így teljesen felesleges 30 forintot kidobni SMS-re

Szeretlek Magyarország
A cikk tartalma nem elérhető. Csak az összefoglaló lett letöltve.
Eredeti cikk megtekintése →