← Vissza

news.bsdnet.hu

Kétes dicsőség: az egyik listán az Újpest, a másikon a Fradi az utolsó az NB I-ben

Magyar Nemzet 2026-05-26 03:54
Ami az anyagiakat illeti, azok a klubok, amelyek végig játszattak minden fordulóban 5 magyart, köztük egy U21-es korút, a központi forrásból 500 millió forintos bevétellel kalkulálhatnak. Ez a 12-ből nyolcnak sikerült az NB I-es mezőnyben, köztük a fent említett, sok légióst is foglalkoztató, ám a kereteken belül maradt ETO FC-nek is. Mintegy 175 millió forinttól esett el a Ferencváros, a Nyíregyháza és a Zalaegerszeg. Az Újpest – a kevés magyar szerepeltetése miatt – jelentős összegről mondott le... Összesen 0 komment A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el akommentszabályzatot. Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon! A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat. ŐRZŐK LÁZADÁSA – A sárga irigység könnyen gyilkos indulattá hergelhető, meg is teszik. A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat. Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket mindennap!
Eredeti cikk megtekintése →