← Vissza

news.bsdnet.hu

Megszólalt Molnár Áron a visszavonulásáról: jelzett a szervezete és orvoshoz kell fordulnia

Blikk 2026-05-26 09:13
Molnár Áron az egészségi és mentális állapota megőrzése, valamint a fizikai kimerültség miatt ideiglenes szünetet tart, és radikálisan átalakítja az életvitelét. A Loupe Színházi Társulás a minap közleményben tudatta a hírt, hogy a színész kilépett az Emberek, helyek és dolgok című készülő darab próbafolyamatából. Áron most elárulta, hogy érzi magát és mi az oka a döntésének. Ferencz Evelin Újságíró (Sztárvilág) Ezeket látta már? Molnár Áronegészségi és mentális állapota megőrzése érdekében egy időre visszavonul a színpadtól, és közös megegyezéssel kiszálla Loupe Színházi Társuláskészülő új előadásából - derült ki a hét elején. A produkció zökkenőmentes megvalósítása ésa színész lelkiállapota érdekébenvált szükségessé a pihenő. Áron szerepétaz "Emberek, helyek és dolgok" című készülő produkcióban Mohai Tamás veszi át. A színész most a közösségi oldalán vallott a mentális egészségéről, kimerültségéről és a visszavonulása okairól részletesebben is a Csillag Születik előző évadának zsűritagja. Molnár Áron egészségi és mentális okokra hivatkozva egy időre visszavonul a színpadtól, így szerepét a Loupe társulat készülő produkciójában Mohai Tamás veszi át. A társulat közleménye szerint Mohai a Városmajori Szabadtéri Színpaddal közös „Emberek, helyek és dolgok” című előadásban alakítja majd MARK karakterét. A Loupe csapata nagy bizalommal és örömmel folytatja a közös munkát Mohai Tamással, aki már korábban is bizonyította tehetségét a társulat több produkciójában. "Drága Emberek! Nagyon kedvesek vagytok, hogy ennyien írtok, hogy aggódtok, de nyugi, minden rendben lesz. Csak az életvitelemet kell átalakítani most radikálisan. Az elmúlt öt hónapban nem edzettem semmit, 4-5 órát aludtam, 14-16 óra volt a képernyőidőm egy nap, mert mindent melót a telefonomon csináltam. Politikai podcastokra aludtam el éjjel és reggel, ahogy kipattant a szemem, már olvastam a híreket, vagy írtam a reggeli poszt szövegét, vettem fel, vágtam és raktam össze a napi videókat. Emellett játszottam folyamatosan vidéken és a fővárosban, forgattam egy újabb független filmet, és csináltuk heti kétszer a reggeli műsort. 2 éve nem voltam 2 napnál tovább pihenni és 2 éve nem volt olyan nap, hogy ne olvastam volna híreket. Az volt a megállapodás magammal, hogy a választások után pihenek, de bejött az NKA-s botrány, ami a NER és a Fidesz mocskosságainak tökéletes mintázata,hát nem vettem vissza, és jelzett a szervezetem"- kezdte felsorolni, hogy miért vonul egy időre háttérbe, majd a visszaadott szerepről is beszélt. "Az új Loupe bemutatónk, az "Emberek, helyek, dolgok" egy csodálatos és megrázó darab, ami a függőség témakörét járja körbe. Az egyik próbán egy szakértővel beszélhettünk a részletekről. A beszélgetés alatt előjöttek a Toxikomás emlékek is, amikor 3 hónapig készültem a filmre,csak akkor rendben voltam fizikailag és mentálisan is, most meg a legrosszabb állapotomban kezdtem volna bele egy nagyon nehéz próbafolyamatba.Ezt nem tudtam megugrani. Szerencsére a Loupe Színházi Társulás egy olyan biztonságos közeg, ahol ér elfogyni és ezt jelezni. A szerepemet a fantasztikus Mohai Tomi veszi át. Baromira szurkolok ennek az előadásnak, mert a Loupe legnagyobb kiállítású bemutatója lesz ez. Gyertek majd megnézni"- vallott színt a színész-aktivista, és így zárta a sorait: "Én pedig 5 napja újra edzem, alszom, voltam kardiológián, megyek dietetikushoz és pszichológushoz a héten.A jó hír még, hogy találkozhattok újra velünk a Magyarország Kedvenc Reggeli Műsorában június 2-tól, kedden és csütörtökön. Mert azért ventilálni, meg röhögni nagyon jó és terápiás jellegű is! Minden jó lesz, csak kicsit nagyon kell figyelni magunkra. Mert ahogy Szabó Lőrinc mondja: "Ha mindig csak megértek, hol maradok én?" -olvasható Áron Instagram-posztjában. Molnár Áron
Eredeti cikk megtekintése →