← Vissza

news.bsdnet.hu

Stabil állapotban vannak a tiszaújvárosi robbanás Debrecenbe szállított sérültjei

Index 2026-05-26 10:02
A Debreceni Egyetem Klinikai Központ égési centrumában kezelt négy sérült állapota stabil, a korábban lélegeztetésre szoruló beteg állapota javult, már nem kell lélegeztetni – tájékoztatta az egyetem sajtóközpontja kedden az MTI-t. Közleményükben azt írták, a kiterjedt, súlyos, másodfokú égési sérüléseket szenvedett sérültek ellátása folyamatos, állapotuk stabil. A Mol Petrolkémia tiszaújvárosi telephelyén péntek reggel történtrobbanás. Az üzemi balesetben egy embermeghalt, többen megsérültek. A sérültek közül négy súlyos égésisérültetszállítottak Debrecenbe, őket azóta a égési centrumban kezelik. Kövesse az Indexet Facebookon is!
Eredeti cikk megtekintése →