← Vissza

news.bsdnet.hu

Lovas Rozi: Szoftos kis idegösszeomlásom volt, aminek a végén elvittek a mentők

24.hu 2026-05-26 10:04
Rónai Egon Húzós című podcastjének volt vendége Lovas Rozi, aki kiosztott támogatásokról, a kontentgyártás szerepéről, a művészek közéleti szerepvállalásáról, valamint saját mentális egészségéről is szót ejtett a beszélgetés során. A színésznő elmesélte, hogy volt rá példa, hogy annyira megviselték a forgatásokkal és előadásokkal telezsúfolt napok, hogy egy alkalommal kórházba is került a túlhajszoltság miatt. Szoftos kis idegösszeomlás Voltak olyan napjai, amikor a fél napokat felemésztő forgatások után még a színházban is jelenése volt este, így pihenésre nem sok ideje maradt. Ebben az időszakban mutatták be a színésznő Lányok-fiúk című egyszemélyes monodrámáját, kezdték el forgatni az Itt érzem magam otthont, ami így egy időszakra esett a Futni mentem című film forgatásával is. A túlhajszoltságnak meg is lett az eredménye: ahogyan Lovas Rozi fogalmaz, egy előadás előtt fél órával „ledobta az agya az ékszíjat.” Szerintem ilyen szoftos kis idegösszeomlásom volt, aminek a végén elvittek a mentők egy kis kivizsgálásra – mondta a színésznő, hozzátéve, ezek után még a krízist kiváltó tempóban folytatta a munkát több, mint egy évig. Egy idő után kénytelen volt lassítani, mikor a legindokolatlanabb dolgok is képesek voltak pánikrohamokat kiváltani belőle – ezt pedig nem csinálhatta tovább ilyen formában, ha otthon anyaként, és a szakmájában színészként is szeretett volna helyt állni. A teljes beszélgetés alább tekinthető meg: Kapcsolódó Lovas Rozi: A rendszert mi, együtt építettük fel – a kormánypárt, az ellenzék, a kussolók és az aktivisták Mekkora szerepe van az Itt érzem magam otthon sikerében a politikai áthallásoknak, és ki helyett nem hajlandó félni? Interjú az ország egyik legnépszerűbb színésznőjével. The post Lovas Rozi: Szoftos kis idegösszeomlásom volt, aminek a végén elvittek a mentők first appeared on 24.hu.
Eredeti cikk megtekintése →