← Vissza

news.bsdnet.hu

A film egyik készítője lett Magyar Péter kabinetfőnöke. Nincs ezzel semmi baj...

Mandiner 2026-05-26 10:19
„Folyt egy »vita« még a választások előtt, hogy a Magyar Péterről készült film propaganda-e. Nyilván az, amit most az alkotók végre beismertek. A filmegyik készítője lett ugyanis Magyar Péter kabinetfőnöke. Nincs ezzel semmi baj, csak annyira unalmas azt hallgatni, hogy itt mindenki független-objektív. Aztán a kormányban/parlamentben lassan több az RTL-es, mint az RTL-ben. És akkor a többi »médiumot« nem is említem.”
Eredeti cikk megtekintése →