← Vissza

news.bsdnet.hu

„Itt fogom összefosni magam a pályán”

Player 2026-05-26 11:47
A hasmenéssel küzdő teniszező kimerítette a vészhelyzetben történő mosdószünet fogalmát. Arthur Geaéletében először játszhatott a hazai Grand Slamjén, a Roland Garroson. A 21 éves teniszező számára nem alakult valami jól a bemutatkozása, három szettben kikapottKaren Hacsanovtól az első fordulóban. Ennek különösebben nem is lenne nagy hírértéke, de Gea sztorija bejárta a nemzetközi sajtót, a hazai játékos hasmenéssel küzdött, és emiatt volt egy nem szokványos párbeszéde a bíróval: „Nem tudok várni. Nem viccelek. Ki kell mennem a mosdóba. Itt fogom összefosni magam a pályán” – mondta Gea. 🥵 "¿Hablas francés? Tengo diarrea, necesito ir al baño, no puedo aguantar más, me voy a c*gar encima" 😨 Cameo inesperado para Arthur Gea en su partido ante Karen Khachanov#RolandGarrospic.twitter.com/np3J43kMm0 Akinek egyébként csak a játszmák szünetében lett volna lehetősége mosdószünetre, de az érvelésével sikerült meggyőznie a meccs bíróját. A kiesése után elmondta, hogy már a meccs reggelén érezte, hogy gondok lesznek a gyomrával, és ezen a 30 fok feletti párizsi meleg sem segített. Ez is érdekelhet: Rossz hír a teniszrajongóknak. Ki volt Roland Garros? Miért nevezték el róla az egyik legfontosabb teniszbajnokságot? Hogyan kaphatta egy világhírű verseny egy olyan emberről a nevét, akinek a teniszhez tulajdonképpen semmi köze nem volt?
Eredeti cikk megtekintése →