Kamerák előtt feküdt kés alá a Házasság első látásra sztárja
Blikk
2026-05-27 10:56
Hatalmas és sorsfordító elhatározásra szánta el magát Nagy Renáta, a Házasság első látásra sztárja, aki egy gyermekkora óta dédelgetett álmát valósította meg. A fiatal lány a kamerák előtt feküdt kés alá, ám az orvosok nem a melleit vagy az arcát, hanem a fülét operálták meg. Reni elmondása szerint évek óta komoly gátlásokat okozott neki ez a testrésze, a beavatkozással azonban most végleg lezárta a múltat, és teljesen új életet kezdett.
Nagy N. Alexandra
Newsroom újságíró
Ezeket látta már?
A TV2 népszerű párkereső realityjéből,a Házasság első látásra második évadából megismertNagy Renátamerész döntést hozott, és olyasmibe vágott bele, ami már kislány kora óta a tervei között szerepelt: fülplasztikára szánta el magát. A beavatkozás gondolata a legtöbb embert megrémisztené, a fiatal lány azonban nem hátrált meg
–Nehéz döntés volt, és egyébként ha lehetne, lehet, hogy még most is elfutnék– vallotta be nevetve aTények Pluszkamerái előtt Reni, akinek a sorsfordító műtéttel egy életen át tartó traumája zárult le.
–Gyerekkorom óta van a fejemen két pont, ami nagyon nem tetszik, amivel nagyon nem vagyok elégedett, és ez a két fülem. Azzal még nem is lenne baj, hogy elállnak, de felemás fülem van, a bal fülem jobban eláll, mint a jobb. Ezt más is látja, én nagyon látom, és engem nagyon zavar– magyarázta kendőzetlen őszinteséggel a Házasság első látásra egyik legemlékezetesebb szereplője, mielőtt megkezdődött volna a több órán át tartó fülplasztikai operáció.
Nem akárhogy ünnepelte 27. születésnapját a TV2 sztárja, Nagy Renáta. A Házasság első látásra második évadából ismert fiatal hölgy a családjával és egy barátnőjével karöltve öt napot töltött Isztambulban, ahonnan csodás élményekkel tért haza. Reni, aki a párkereső műsor után közelebb került a lelki békéjéhez, most őszintén mesélt a Blikknek az elmúlt időszakról, terveiről és arról is, van-e kilátásban új szerelem az életében.
Bár a sztárvilágbana mell- és arcplasztikaszámít az abszolút slágernek, a statisztikák szerint a fülkorrekció is a leggyakoribb szépészeti beavatkozások közé tartozik. Reni biztos benne, hogy életének több területére is hatással lesz a változás, így most boldogan vág bele élete új időszakába.
–Most már tényleg teljesen új életet kezdek, új fülekkel, új mindennel– jelentette ki mosolyogva.
Nagy Renátát két évvel ezelőtt ismerte meg az ország, amikora TV2 népszerű párkereső realityjébena szakértőkTóth Gerivelboronálták össze.A két fiatal házassága gyorsan zátonyra futott, Reninek pedig eközben a nézők kőkemény kritikáival is meg kellett birkóznia. A 27 éves pusztaszabolcsi nő szerint a nézők nem a valódi arcát láthatták a képernyőn keresztül.
–A nézők egy olyan képet kaptak rólam, ami egy nagyon hisztis csajszi, és egyébként én nem vagyok az. Nyilván mindenki hisztizik, de én azért ennyire nem szoktam. Ami látszódott a műsorban, az baromira nem én voltam. Én nem a negatívat szoktam látni a dolgokban, nem hisztizek mindenen, hanem pont az ellenkezője: mindig próbálom a pozitívat nézni mindenben– szögezte le Reni.
A tévés szereplés óta a barna hajú szépségnek sajnostovábbra sem volt szerencséjea szerelemben, ám ahelyett, hogy az egyedüllét miatt búslakodna, úgy döntött, ez az időszak most kizárólag a saját testi-lelki egyensúlyáról és az önmegvalósításról szól. Az elmúlt években rengeteget utazott, bejárta a világ legszebb helyeit, éstavaly lapunknak azt is elárulta,hogyműsorvezetői álmokat is dédelget.
–Szeretnék tanulni a médiáról, első körben a riporteri szakmát szeretném kitanulni. Nagyon szeretnék egyszer műsorvezető lenni, viszont az ahhoz vezető lépcsőfokokat végig kell járnom. Ebbe szeretnék belekezdeni. Ott pedig eldől majd, hogy ez az én pályám-e vagy nem– mondta Nagy Renáta, aki azóta már több szépségverseny házigazdája volt.
Házasság első látásra