← Vissza

news.bsdnet.hu

Madár szállt Varga Viktor fejére, majd Singh Viki is erről a különös jelenségről posztolt

Index 2026-05-27 11:28
Misztikus történés a hazai sztárvilágban. Varga Viktor közel egy hete számolt be arról, hogy mellé szegődött egy zöld küllő, egészen pontosan a fészek szerű, dús hajkoronáján szokott megpihenni. Az énekes elmondása szerint  már a Duna-Ipoly Nemzeti Parktól is jártak nála, hogy felszólítsák a fokozottan védett madárfaj kiadására, ám Király ennek nem tudott eleget tenni, mivel az szabadon repked a környéken. De nem csak a vitézzé avatott énekes az egyedüli, akihez madár szegődik, mert nemrégiben Singh Vikinek is hasonló élményben lehetett része. „Varga Viktor ez jelent valamit??? Egyszercsak ide repült hozzám, engedte hogy megfogjam, egy darabig ücsörgött a kezemen aztán h tudjam csinálni a dolgomat a fejemre tettem, onnan meg elrepült” – írta Instagram-videója mellé az énekesnő, akinek szintén a fejére szállt egy zöld küllő. Természetesen nem maradt el a válasz Varga Viktortól, aki valamilyen csoda hírnökeinek tartja a madarakat. Kiválasztottnak érzem magam (röhögsz...de komolyan... láttam hogy te is egy ilyen madárkát »védelmezel« , kiválasztott téged... azt nem tudom ez mit jelent , de nem hiszek a véletlenekben!!) – válaszolt a zenésztársának hozzászólásban Singh Viki. S I N G H V I K I (@singhvikiofficial) által megosztott bejegyzés Misztikus történés a hazai sztárvilágban. Varga Viktor közel egy hete számolt be arról, hogy mellé szegődött egy zöld küllő, egészen pontosan a fészek szerű, dús hajkoronáján szokott megpihenni. Az énekes elmondása szerint  már a Duna-Ipoly Nemzeti Parktól is jártak nála, hogy felszólítsák a fokozottan védett madárfaj kiadására, ám Király ennek nem tudott eleget tenni, mivel az szabadon repked a környéken. De nem csak a vitézzé avatott énekes az egyedüli, akihez madár szegődik, mert nemrégiben Singh Vikinek is hasonló élményben lehetett része. „Varga Viktor ez jelent valamit??? Egyszercsak ide repült hozzám, engedte hogy megfogjam, egy darabig ücsörgött a kezemen aztán h tudjam csinálni a dolgomat a fejemre tettem, onnan meg elrepült” – írta Instagram-videója mellé az énekesnő, akinek szintén a fejére szállt egy zöld küllő. Természetesen nem maradt el a válasz Varga Viktortól, aki valamilyen csoda hírnökeinek tartja a madarakat. Kiválasztottnak érzem magam (röhögsz...de komolyan... láttam hogy te is egy ilyen madárkát »védelmezel« , kiválasztott téged... azt nem tudom ez mit jelent , de nem hiszek a véletlenekben!!) – válaszolt a zenésztársának hozzászólásban Singh Viki. S I N G H V I K I (@singhvikiofficial) által megosztott bejegyzés Új élet kezdődik a Zámbó családnál. Két év után végleg elkelt Zámbó Jimmy legendás csepeli otthona. A csaknem 200 négyzetméteres, négyszobás luxusvillát még közel két évvel ezelőtt hirdették meg 130 millió forintos irányáron. Mint ismert, az ingatlan több mint harminc éven át adott otthont a Zámbó családnak, és az évek során valóságos emlékhellyé vált, ugyanis a néhai énekes pályafutásához kapcsolódó relikviák tették igazán egyedivé. Most azonban végleg lezárult egy korszak a család életében. Zámbó Jimmy legkisebb fia, Adrián a fővárosi agglomerációba költözött, ahol életében először él teljesen egyedül. Édesanyja, Edit asszony szintén elhagyta Csepelt, így a család számára egy új fejezet kezdődött. Nekem volt pár olyan hetem, amikor lelkileg nagyon rottyon voltam, amiatt mert sokszor eszembe jutott a ház, azzal álmodtam. Itt nem arról van szó, hogy maga a ház hiányzik, hanem az a környezet, az a biztonság, ami ott 30 év alatt körbeölelt engem – mondta Adrián a Fókusz kameráinak. Természetesen a család számára sokáig dilemmát jelentett, hogy megváljanak-e a legendás otthontól, végül azonban úgy érezték, eljött az idő az emlékek elengedésére. Adrián szerint egyre kevesebb dolog kötötte őket Csepelhez, ezért döntöttek az újrakezdés mellett. Saját bevallása szerint teljesen új helyzet számára az önálló élet, ugyanakkor igyekszik pozitívan tekinteni a jövőre, miközben a családi múlt emlékei továbbra is fontos részét képezik az életének. (via Femina ) Szombaton rendezik a Bajnokok Ligája döntőjét, amelyben a Paris Saint-Germain és az Arsenal csap össze egymással. A budapesti finálé előtt Majka is megosztotta véleményét a sorozatról, a csapatokról és arról az érzelmi kötődésről, amely gyerekkora óta elkíséri a legrangosabb európai kupasorozat kapcsán. A rapper-műsorvezető az RTL-nek elárulta , hogy számára a BL-esték máig különleges hangulatot jelentenek. Mint mondta, a mérkőzésnapok szentek és sérthetetlenek, és még ma is ugyanazzal a rajongással várja a meccseket, mint gyerekként. Minden alkalommal könnybe lábad a szemem, mert az egy nagyon jó élmény, az gyerekkorom óta egy olyan élmény, ami elkísér – fogalmazott Majka, majd hozzátette: kifejezetten nehezen viseli azokat az időszakokat, amikor nincs nemzetközi futball a televízióban. A döntő esélyeit illetően azonban már jóval kritikusabban nyilatkozott. Véleménye szerint jelenleg a PSG emelkedik ki leginkább az európai mezőnyből, és úgy látja, hogy egyedül a Bayern München jelenthetett volna valódi kihívást a francia sztárcsapat számára. Bár sokan az Arsenal idei teljesítményét méltatják, Majka szerint a londoni együttes mentálisan még nem áll készen arra, hogy megnyerje a legrangosabb kupasorozatot. Úgy véli, a csapat az utóbbi hetekben, különösen a bajnoki hajrá során nem tudta kezelni a rá nehezedő nyomást, ezért nem tartja őket a végső siker igazi esélyesének. A rapper ugyanakkor a döntő résztvevőivel sem volt teljesen elégedett. Szerinte az „igazi” finálét a Bayern München és a Real Madrid összecsapása jelentette. Mindkét csapat, szerintem a Real is meg a Bayern is jobban megérdemelte volna, hogy a döntőbe kerüljön, mint ez a csiribiri rossz brigád – fogalmazott Majka a rá jellemző szókimondó stílusban. Kövesse az Indexet Facebookon is! Ami eredetileg csak három napos kutyaszitterkedésnek indult, abból végül egy életre szóló barátság, és egy különleges világjáró kaland lett. A 36 éves Lora Pope, aki digitális nomádként és tartalomkészítőként élte mindennapjait Mexikóban, ám egyáltalán nem sejtette, hogy egy apró mopsz teljesen felforgatja az életét. Egy barátja kérte meg, hogy vigyázzon néhány napig a kutyájára, a Puglo nevű kis mopsz azonban pillanatok alatt belopta magát Lora szívébe. Hamar rájött, hogy egyszerűen képtelen lenne megválni a kis négylábútól, és örökbe fogadta. Azóta pedig elválaszthatatlan társak lettek, és együtt fedezik fel a világot. Együtt jártak már több mint 18 országban, ahol is repültek, vonatoztak, tengerpartokon sétáltak és városokat fedeztek fel.  A nő azt is elárulta, hogy a négylábú miatt sokkal könnyebben kapcsolódik emberekhez is. Bármerre járnak, a kis mopsz mosolyt csal az emberek arcára, beszélgetéseket indít el, és segít abban, hogy idegen helyeken is gyorsan otthon érezzék magukat.
Eredeti cikk megtekintése →