← Vissza

news.bsdnet.hu

Sváby András nem kímélte Bochkor Gábort: a kamerák előtt szólt be neki

Blikk Rúzs 2026-05-27 12:30
Röhejesnek nevezte barátját és kollégáját a veterán tévés. Meglepően heves párharc alakult ki Sváby András és Bochkor Gábor között. A két veterán médiaszemélyiség a #Bochkor legutóbbi adásának felvételén feszült egymásnak – természetesen jó adag iróniával fűszerezve. A beszélgetés akkor fordult csipkelődő irányba, amikor Bochkor Gábor elárulta , hogy nemrég vásárolt egy oldtimer kabriót. Bár eddig csupán Törökbálintig autózott vele, elmondása szerint már ez a rövid út is megadta számára a szabadság élményét. A Heti Napló házigazdája rögtön reagált is a vallomásra, és nevetve odaszúrt barátjának: "Szerintem annyira röhejes, amikor egy öreg vagy öregedő ember ül egy kabrióban..." – jegyezte meg a 62 éves rádiósnak. Bochkor sem maradt csendben, és azzal vágott vissza, hogy Sváby is rendszeresen motorozik a Szentendrei úton a „chopperével” . A tévés azonban gyorsan tisztázta, hogy neki csupán egy kisebb robogója van. A humoros adok-kapok itt még nem ért véget: Sváby arra kérte barátját, ígérje meg, hogy hetven felett már nem fog kabrióba ülni. Bochkor azonban egy személyes történettel védte meg a nyitott tetős autók iránti rajongását, amely végül Svábyt is meghatotta. Felidézte, hogy másfél éve Bodrogi Gyula születésnapján a színművész és párja, Angéla meséltek arról, hogy amikor Gyuszi bácsi 80 éves lett, fia egy kabrióval lepte meg, amellyel elutaztak a Bajor-Alpokba. Bochkor ekkor megígérte párjának, hogy ő is hasonló módon szeretné megünnepelni a nyolcvanadik születésnapját, tisztelegve a legenda előtt. A történet hallatán Sváby András is enyhített korábbi kritikáján, és végül békésen zárta le a vitát: „Ezt így már elfogadom, van mögöttes tartalom. Így már megengedem”. Forrás: Promotions.hu
Eredeti cikk megtekintése →