Prevenciós élményóra jutalomként
Police.hu
2026-05-27 10:57
A Szegedi Vörösmarty Mihály Általános Iskola negyedik osztálya kiemelkedő aktivitással vett részt a Bűnmegelőzés Napja alkalmából meghirdetett borítékkereső játékban, amelynek jutalmaként különleges prevenciós programon vehettek részt a tanulók.
Május 26-án munkatársaink prevenciós élményórát tartottak a diákok számára. A rendhagyó foglalkozás során játékos, interaktív formában dolgozták fel a gyermekek mindennapjait érintő fontos témákat, így:
A tanulók egy prevenciós totó kitöltésével is próbára tehették tudásukat.
Köszönjük a gyerekek lelkes részvételét és példamutató aktivitását! Fontos, hogy továbbra is figyeljünk egymásra és környezetünkre!