Ki viszi a zsákmányt? - Osztalék és veszteség a cégek életében
HR Portál
2026-05-27 13:14
Május az éves beszámolók elfogadásának hónapja a gazdasági társaságok életében. Ha egy társaságnak több tulajdonosa van, jogosan merül fel a kérdés: ki mennyi nyereséget kap, és ki mennyit veszít, ha rosszul mennek a dolgok? Teszi fel a kérdést Dr. Fehér Judit az act legal Hungary szakértője.